Organisatie

Dagelijks bestuur

Fred Spiesens

Voorzitter

| info@kfcwintam.be

Dirk Hoofd

PR-Verantwoordelijke

| dirk.hoofd@bornem.be

Steven Verheyen

Penningmeester

| info@kfcwintam.be

Bart Van Ranst

GC

0479 76 97 92 | b.van-Ranst@kfcwintam.be

Chantal Louwes

Hulp GC - Kantine- Website

0468 102 435 | chantal@kfcwintam.be

Luc Talboom

Verantwoordelijke infrastructuur

| luc.talboom2@telenet.be

Marc Hoofd

algemeen bestuurslid

0498 83 56 61 | marc.hoofd@telenet.be

Marc Thijs

algemeen bestuurslid

| info@kfcwintam.be

Marc Verhulst

sportief verantwoordelijke

| Christine.heirwegh@telenet.be

Jeugdbestuur

Kristof Silverans

Jeugdvoorzitter

0497 50 43 42 | jeugdkfcwintam@gmail.com

Ivan De Hertog

Jeugdsecretaris

| jeugd@kfcwintam.be

Wim Broothaers

Verantwoordelijke afgevaardigden

| jeugdkfcwintam@gmail.com

Jelle Speelman

Sportief verantwoordelijke WTA

0486 06 25 14 | jeugdkfcwintam@gmail.com

Guy Van Ginderen

Niet-sportief verantwoordelijke WTA

| jeugdkfcwintam@gmail.com

Louis Geysels

Lid sportieve cel

| jeugdkfcwintam@gmail.com

Fre Seps

Lid sportieve cel

| jeugdkfcwintam@gmail.com

Sofie Boey

Eventmanager

| jeugdkfcwintam@gmail.com

Gert De Ost

Medewerker jeugdbestuur

| jeugdkfcwintam@gmail.com

Medewerkers

Chris Van Barel

Vrijwilliger Kantine

info@kfcwintam.be

Andre Kennis

Vrijwilliger kantine

Daan Verschueren

Rechterhand van Chris in de Kantine

info@kfcwintam.be

Rudy Vertongen

Verantwoordelijke ballenjongens

info@kfcwintam.be

Hendrik Rosiers

Verslaggever seniors

hendrik.rosiers@telenet.be

Natasja Kerremans

Medewerkers Events

Wouter Seys

Medewerkers Events

Wim Van Campenhout

Afgevaardige Dames

Hoofdsponsors